Artsekro Orkestrası, FA Organizasyon bünyesinde kurumsal etkinlik, düğün organizasyonları ve festival organizasyonlarına vokal müzik hizmeti vermektedir!

 

Orkestramızda her çeşit üflemeli, vurmalı ve yaylı çalgılarımız mevcuttur. Sizlerin isteği ve seçimleri doğrultusunda mekân için en uygun müzik aletleri ile gününüzün eğlenceli geçmesini sağlıyoruz.

 

İstediğiniz Tarzda Müzikler ile Eğlenin

FA Organizasyon ekibi olarak eğlencenin göreceli bir kavram olduğunu biliyoruz. Bunun nedenle özel gün ve davetlerinizde sizlerle hangi tarz müziklerin davetinizde ağırlıklı olarak çalınmasını istediğinizi anlayabilmek için özel olarak bir görüşme yapıyoruz. Bu görüşmede çalınacak şarkıların seçimini orkestramıza bırakabileceğiniz gibi her şeyin kontrol altında olmasını isteyerek sizler de belirleyebiliyorsunuz. Repertuar açısından zengin olan Artsekro Orkestrası ile istediğiniz gibi eğlenmeniz için sizlere hizmet veriyoruz. Düğün ya da toplantılarınızda geleneksel müzikler çalınabildiği gibi resmi davetlerinizde istediğiniz klasik müzikler de orkestra grubu ile yapacağınız görüşme sonunda orkestramız tarafından bir repertuar hazırlanıyor. Hazırlanan bu repertuarı davet öncesinde istediğiniz zaman değiştirebilme ya da yenilerini ekleyebilme şansınız da bulunuyor. Böylece özel gününüzde tüm ipler sizin elinizde oluyor. Düğün müzikleri konusunda oldukça geniş bir müzik arşivi sunuyoruz.

 

Geniş Repertuara Sahip Orkestra

Profesyonel müzik aletleri ve sanatçılardan oluşan Artsekro Orkestrası geniş bir repertuara sahip olduğundan müziklerin seçimi için kendinizi sınırlamanız gerekmiyor. Geniş repertuarımızda her tarz ve her kültüre uygun müzik bulunuyor. Müzik ve şarkı seçiminde oldukça geniş çaplı düşünebileceğiniz bir hizmeti sizlere sunuyoruz. FA Organizasyon ekibi olarak orkestra grubumuzun yanı sıra düğün organizasyonları da yapıyoruz. Tüm bu hazırlıkların tek elden çıkması ile her şey bir uyum içerisinde sizlere sunulur. Davet vereceğiniz mekânda video çekimi, fotoğraf çekimi de kuruluşumuz tarafından verilen hizmetlerdendir.

 

Konser Tadında Davetler

Artsekro Orkestrası gibi pek çok orkestra grubumuz, davete ev sahipliği yapacak kişilerin seçimi ve isteği üzerine sanatçılar ile de çalışıyor. Repertuarınızı kendiniz ayarlayabildiğiniz gibi şarkıları seslendirecek olan sanatçı seçimi de sizlerin isteği doğrultusunda yapılıyor. Önceden ayarlamış olduğunuz ya da orkestramızın kendi seçimine bıraktığınız şarkıları seslendirecek olan sanatçılar sayesinde sizleri canlı müziğin zirvesine çıkarırken misafirlerinizin de bu özel davetinizden son derece memnun ayrılmasını sağlıyoruz. Tüm özel ve kurumsal davetler için bizlerden destek alabilirsiniz…

 


Hemen iletişime geçin ► +90 (212) 212 11 66
FA Organizasyon ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için tıklayın