Biz Kimiz?

Orkestra grupları; kurumsal etkinlik, düğün organizasyonları ve festival organizasyonlarına orkestra ve vokal hizmeti vermektedir!

Yörelere ve ülkelere uygun ezgilerle müşterinin konsept beklentisine uygun hizmetler sunulmaktadır. Türkiye’deki sanatsal etkinlikleri kaliteli bir boyuta getirmek amacıyla nitelikli çalışmalar yürüten FA Organizasyon, bünyesinde barındırdığı orkestra gruplarıyla müzikseverlere unutulmaz bir etkinlik planı hazırlamaktadır. Orkestra gruplarımız müzik sektörünün önde gelen isimleriyle ortak bir çalışma yürütmektedir.

Avrupa’daki hizmetleri Türkiye’ye getiren ve Türkiye’deki hizmetleri Avrupa’ya ulaştıran markamız, ülkeler arasında bir köprü üstlenerek sanata ve sanatçıya katkı sağlamayı hedeflemektedir.

FA Organizasyon Hakkında

1997 yılından bu yana hayallere hayat vererek hem yurt içinde hem de yurt dışında unutulmayacak organizasyonlara imza atan FA Organizasyon, müşteri ilişkilerini samimi bir boyuta ulaştırarak dostluğa dönüştüren bir kuruluştur. İşletmelerin A’dan Z’ye organizasyonlarını üstlenen markamız, sektördeki güven eksikliğini FArkıyla kapatarak, paydaşlarıyla uzun vadeli iş ilişkileri geliştirmektedir.

FA Organizasyon, Türkiye’nin kalkınması ve Avrupa’daki nitelikli hizmetlerin ülkemize kazandırılması üzerine çalışmalar da sürdürmektedir. Kurumsal firmalara, belediyelere veya düğünlere hizmet vermesinin yanında, geniş bir portföy sunan kurumumuz, dönemin Sayın Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, Sayın Başbakanı Mesut Yılmaz, Genel Başkanı Deniz Baykal, T.C Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Bulgaristan Başbakanı Sayın Boyko Barisov başta olmak üzere, siyasi partilerin önde gelen isimleriyle de bir ayrım gözetmeksizin iş birliktelikleri geliştirmektedir.

Ticari ilişkilerin değer kazandığı ve tek taraflı iletişimin gelecek vadetmediği organizasyon sektöründe güvenilir bir ilişkiyi baz alan FA Organizasyon, paydaşlarıyla birlikte geçirdiği 22 yılın gururunu yeni kuşaklara aktarmaktadır.

Sosyal Sorumluluk

FA Organizasyon, sosyal sorumluk çalışmaları gerçekleştirerek maddi durumu olmayan kişilere manevi destek sağlamaktadır. Kurumumuz çeşitli hayır kurumlarını da ziyaret etmektedir.

Markamız, yeni yılla birlikte faaliyete geçireceği hayır projesi ile her organizasyonda elde ettiği gelirin belli bir yüzde miktarını alarak anlaşılan hayır kurumlarına bağış yapmayı planlamaktadır.