‘Rengârenk’ albümüyle geçtiğimiz yıllarda müzikseverlerle buluşan Türk Sanat Müziği sanatçısı Aslı Hünel konser etkinliğiyle ‘Geleneksel Kırım Gecesi’ kapsamında Eskişehir’de!

 

Aslı Hünel konser etkinliği Buzz Ateşi Balo ve Davet Salonu’nda düzenlenecek. 19 Ocak 2019 tarihinde planlanan organizasyon saat 19.30’da Kırma Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği üyelerinin katılımıyla gerçekleşecek.

 

Dernek geceleri konseptiyle Kırımlı sanatçılarında yer alacağı etkinlik ünlü iş adamlarının katılımıyla gerçekleşecek. Kırım organizasyonlarına da katkı sağlayan FA Organizasyon, konuklarına unutulmaz bir akşam yaşatmayı hedefliyor.

 

Orkestra grupları alanında geniş bir repertuvara sahip olan Artsekro Orkestrası ise etkinlikte yerini alarak müzikseverlere sevilen şarkıları sunacak.

 

 

1997 yılından bu yana kurumsal etkinlikler, düğün organizasyonları, festival organizasyonları ve muhtelif organizasyonlar üzerine çalışmalar sürdüren markamız, Aslı Hünel konser etkinliğiyle müzikseverlerin talebini karşılamaya devam ediyor. Aslı Hünel, düğün organizasyonları alanında da yakında sevenleriyle buluşmak için sabırsızlanıyor.

 


Aslı Hünel Kimdir? // Aslı Hünel Hakkında

Üsküdar Musiki Cemiyeti ile müzik kariyerine adım atan Aslı Hünel oyuncu Saruhan Hünel‘in kardeşidir. 1977 İstanbul doğumlu sanatçı 14’lü yaşlarda şan eğitimi almıştır. ‘Aynalar (Aslı Olan Şarkılar)’, ‘Aşk’la Yaşayalım’, ‘Dönemem’, ‘Güneş Doğmuyor’, ‘Duygular’ ve ‘Rengârenk’ isimli albümleri piyasada müzikseverler tarafından büyük bir beğeniyle dinlenmektedir.

 


FA Organizasyon’u Tanıyın

Yurt içi ve yurt dışında organizasyon çalışmaları sürdüren ve İstanbul organizasyon şirketleri alanında deneyim sahibi FA Organizasyon; sanatçı organizasyonları, festival organizasyonları, düğün organizasyonları, kurumsal etkinlikler, orkestra grupları, alternatif etkinlikler ve muhtelif organizasyonlar üzerine piyasada yer edinen güçlü bir kuruluştur.