KKTC BJK ve Çarşı Kıbrıs tarafından Dünya Beşiktaşlılar Günü konseptine özel organize edilen Dünya Beşiktaşlılar Günü Balosu Kıbrıs’ta gerçekleşecek!

 

Daha önce Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün başkanı Fikret Orman’ın da organizasyon çalışmasını yürüten FA Organizasyon, Fenerbahçe ve Galatasaray’ın da bölgesel etkinlik çalışmalarını üstlenmişti. Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile yepyeni bir organizasyonda buluşacak markamız, Dünya Beşiktaşlılar Günü Balosu’na katkı sağlayacak bir çalışmada yerini aldı.

 

Sınırsız içeceğin yer alacağı yemekli balo, 18 Mart Pazartesi günü Lefkoşa Golden Tulip Hotel’de düzenlenecek. Beşiktaş camiası ve Çarşı grubunun önde gelen isimlerinin katılacağı etkinlikte Zarina Ajans tarafından düzenlenecek Kartal Yuvası 2019 defilesi de gerçekleşecek.

 

Geceye Kimler Katılacak?

Pek çok ünlü ve başarılı ismin bir araya geleceği etkinlik gecesinde; Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Serdal Adalı, Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Özköse ve Hüseyin Yücel’de yer alacak. Ayrıca Beşiktaş eski millilerden Ali Eren Beşerler, Daniel Amokachi ve tribünlerin değerli isimlerinden Alen Markaryan, Şevşek Ali (Ali Pektaş), Ayhan Güner etkinliğe katılacak isimler arasında yer alıyor.

 

Gecede; alternatif etkinlikler, dans grupları, orkestra grupları ve kurumsal etkinlikler üzerine çalışmalar katılımcılara sunulacak. Ayrıca Dünya Beşiktaşlılar Günü organizasyonunda Mehmet Ayas ve Orkestrası da müzikseverlere keyifli bir gece yaşatacak. Ayrıca DJ Barriso’nun setleri de geceye eşlik edecek. ‘Hazmedemeyenlere Soda’ şarkısıyla müzikseverlerin beğenisini kazanan Ebru Polat’ta Dünya Beşiktaşlılar Günü Balosu’nda yerini alacak.

 

 

Ebru Polat menajerlik hizmetlerini yürüten FA Organizasyon, Ebru Polat’ın etkinlik takvimini her geçen gün genişletmeye devam ederek dikkatleri üzerine çekiyor.

 


FA Organizasyon’u Tanıyın

Yurt içi ve yurt dışında organizasyon çalışmaları sürdüren ve İstanbul organizasyon şirketleri alanında deneyim sahibi FA Organizasyon; sanatçı organizasyonları, festival organizasyonları, düğün organizasyonları, kurumsal etkinlikler, dernek geceleri, orkestra gruplarıalternatif etkinlikler, sanatçı menajerliği, ses & sahne & ışık sistemleri ve muhtelif organizasyonlar üzerine piyasada yer edinmiş güçlü bir kuruluştur.

 


Dünya Beşiktaşlılar Günü
Dünya Beşiktaşlılar Balosu
Beşiktaşlılar Günü Balosu
Beşiktaşlılar Günü Kıbrıs
Ebru Polat Kıbrıs