Yurt içi ve yurt dışında organizasyon çalışmaları yürüten FA Organizasyon, repertuar oluşturma seçeneği ile repertuarını seç fırsatı tanıyor!

 

Düzenlediğiniz davet, düğün ya da diğer özel günlerinizde müzik repertuarınızı kendiniz oluşturabilirsiniz. Bu sayede tören sırasında istemediğiniz müziklere eşlik etmek ya da misafirlerinizin beğenmeyeceğini düşündüğünüz müzikleri onlara sunmamış olursunuz. Firmamızda, birçok müzik aletini barındıran bir orkestra grubu bulunuyor. Bu sayede dilediğiniz her müzik tarafımızca çalınarak sizlerin keyifli bir gün geçirmesi sağlamaya çalışıyoruz.

 

Sevdiğiniz Şarkılara Öncelik Verin

Ev sahipliği yaptığınız törende elbette ki kendi zevkiniz olan müzikleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Repertuarı oluşturan da siz olacağınız için dilediğiniz şarkıların orkestra grubu tarafından çalınmasını sağlayabilirsiniz. Sevilen düğün şarkıları repertuara eklenirken davetinize katılacak misafirlerinizin zevklerini de göz önünde bulundurmalısınız. Sizlerin müzik zevkleri konuklardan çok farklı olabilir. Bu durumda yapılacak en doğru adım çok çeşitli bir repertuar oluşturma olacaktır. Ancak yine de karmaşanın önüne geçmek için profesyonel müzisyenlerden oluşan orkestra grubumuz ile önceden yapacağınız görüşme gününüzün güzel geçmesi için oldukça yararlı olacaktır.

 

Orkestra Grubu Seçiminizde Erken Davranın

Birçok kişi eğlenceli orkestra grubu ile bir davet düzenlemek istediğinde bu işi en son yapılabilecek adımlardan olduğunu düşünürler. Oysaki davetin düzenleneceği mekân için nasıl aylar öncesinden anlaşma yapılıyor ise firmamızdaki orkestra grubu için de aynı durum söz konusudur. Ayarlamak istediğiniz gün ya da gece için orkestra grubumuz başka bir davete katılacak olabilir. Bu nedenle mekânı ayarladıktan hemen sonra firmamızla iletişime geçmeli ve son anlara bırakmadan sakin kafa ile repertuar oluşturma işlemi yapmalısınız. Çalınacak müziklerin seçimi orkestramıza bıraktığınız takdirde geniş repertuara sahip olan orkestramız davete ve mekâna göre doğru seçimler yapmaya çalışır. Ancak dilerseniz sizler de davetinizde çalacak müzikler için de orkestra grubumuz ile önceden görüşme yapabilirsiniz. Bu görüşme özel gününüzün nasıl ilerlemesine sizin karar verirsiniz.

 

Çok Çeşitli Bir Repertuar Oluşturma

Ev sahibi olduğunuz davette yalnızca kendi seçimleriniz olan müzikleri repertuara eklemek yanlış bir adım olacaktır. Davetlilerinizin de eğleneceği ve severek dinleyecekleri çeşitli müziklerin uyum içinde olduğu bir repertuar hazırlamalısınız. Sizlerin özel gününü kaliteli hale getirmek için çabalayan orkestra grubumuz istediğiniz her müziği çalarak sizlere profesyonel bir hizmet sunar.

 


Repertuarınızı seçmek için tıklayın
FA Organizasyon’u keşfetmek ve iletişime geçmek için tıklayın